Kullanıcı adı:

Şifre:

  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Rambo 1 Türkçe Dublaj izle – Rambo First Blood

11-02-2014

Çok KötüKötüOrtaİyiÇok İyi (Oy Kullanılmamış!)
Loading...Loading...

Film Bilgileri
Rambo 1 Türkçe Dublaj izle – Rambo First Blood
6.802 kere izlendi

1982 yapımı Rambo First Blood (Rambo İlk Kan); aksiyon, dram, gerilim, macera filmleri arasında yer almaktadır. 93 dakikalık film efsaneleşmiş ve herkesin izlemesi gereken yapımlar arasında yerini almıştır. Yıllar geçse de eskimeyecek olan Rambo filmi, arşivinize eklemeniz gereken filmler arasında yer almaktadır.

rambo 3rambo 2

Sylvester Stallone‘nin baş rolünü oynadığı ve hayatını değiştiren bu filmde; John Rambo,bir dağ kasabasına gelirken kasaba şerifinin taciziyle karşılaşır. Tek istediği temizlenmek ve karnını doyurmaktır. Şerif ona terörist muamelesi yapar, yakalar, hapse atar. Hapiste polislerin işkencesi sırasında Rambo’nun gözünde Vietnam’da gördüğü işkenceler canlanır ve karakolu darmadağın edip bir motosiklete el koyarak dağa kaçar.

Polisler bu yeşil bereli askeri küçümser. Kaçarken helikopterden üzerine ateş açılır. Rambo helikoptere taş atar ve silahlı polis düşerek ölür. Bütün polis ve özel kuvvetler Rambo’nun peşine düşer. Ancak dağlık ormanda Rambo onları tek tek avlar fakat kimseyi öldürmez. Eski bir madene sığınır. Şerif Will Teasle (Brian Dennehy), Rambo’nun komutanı Albay Samuel Trautman (Richard Crenna)’dan yardım ister. Albay onlara ne ile karşı karşıya olduklarını söyler ve uyarır, ama Şerif onu dinlemez. Rambo kasabaya döner ve duman eder. Sonuçta albayın iknasıyla teslim olur. Sylvester Stallone filmleri arasında unutulmaz yerini almıştır.

Rambo ile savaşmak isteyen bol miktarda ceset torbası taşımalıdır. Rambo İlk Kan filminde, orjinal adıyla Rambo First Blood filminde her duyguyu yaşayacak ve hafızalarınıza bu filmi kazıyacaksınız. İyi seyirler.

www.onlinefilmizledim.com iyi seyirler diler.

 

 

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2013 © Onlinefilmizledim.net Türkçe Dublaj Film izle,Full HD izle,Filmi Tek Parça izle,Bedava ve Online Film izle